Ev Dekorasyonu

Çoğu insanın hayata dair istediği başını sokacak bir yuvası olması. Ve bunun en güzel şekilde meydana gelmesi. Fakat herkesin isteği doğrultusunda bir ev mümkün olmuyor.

Gerek ev fiyatlarının yüksek olması, gerekse yaşam şartlarının zor olmasından dolayı evler genelde küçük oluyor. Bununla birlikte şikâyetler ortaya çıkıyor.

küçük ev dekorasyon

küçük ev dekorasyon

Küçük Evlere Büyük Çözüm

Ev dekorasyonu konusunda öncelikle dikkate almanız gereken odanın büyüklüğü ve şekli olmalıdır. Oda küçük ise, farklı amaçlar için kullanılabilen ama küçük eşyalar tercih etmeliyiz.

Bunun yanında ihtiyacımız olmayan ama evde duran eşyalarımızdan kurtulmalıyız. Bu fazlalıklardan kurtulduğumuzda büyük bir yer açılmış olacak. Ayrıca mutfak ve salonda masa kullanıyor iseniz açılır kapanır bir masa alarak evinizi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

küçük ev dekorasyon fikirleri

küçük ev dekorasyon fikirleri

Açılır kapanır masalar hem az yer kaplar hem de ihtiyacınızı karşılar.

Eviniz küçük ise evinizde kullandığınız renklerde büyük önem taşır. Koyu renkler yerine açık renkler tercih ederseniz, eviniz daha ferah ve geniş bir görünüme sahip olur.

Dolap tercihinizi de duvar dışında değil de duvar içine gömmeli diye adlandırılan, dolapları tercih etmeniz sizin de evinizin geniş ve kullanışlı olmasını sağlayacak.

küçük evler kullanşlı oluyor

küçük evler kullanışlı oluyor