Tuxedo Yelek Trendi

Tuxedo yeleklere bir bakıma kolsuz blazer yelek adı da verilebilir. Maskülen bir havayı yansıttığı için son dönemlerde oldukça yükselişte. Jean ile kombinlenebildiği gibi tüm kumaş kıyafetlere de ayrı bir hareketlilik getiriyor. Günün her saati giyilebilen Tuxedo yelekler ile spor ve abiye şıklığınızı siz de tamamlayın.

tuxedo yelek

tuxedo yelek

 Kombinleri

Yaz ve kış ayında giyilecek tuxedo yelekler özellikle kadınsı havanızı da ön plana çıkaracaktır. Yaz ayında kolsuz üst kıyafetlerle giyebileceğiniz gibi kış ayında ise gömlek ya da tişörtlerle uyum içinde giyilebilir. İş hayatında da tercih edilecek bu tarz gömlek ile şıklığınıza şıklık katın ve göz kamaştırın.

Skinny pantolon, kot pantolon, mini etek, şhort ve aklınıza gelebilecek her tarz kıyafete uyum sağlayan tuxedo yelekler bu sezon oldukça revaçta.

tuxedo yelek trendi

tuxedo yelek trendi

Yaka detayı ön planda olduğu için kıyafetlere de belirgin bir canlılık katıyor. İnci topuklu ayakkabılar ile kombine edilerek iş hayatınızda da rahatlıkla bu tarz yelekleri kullanabilirsiniz.

Günlük hayatta ya da davetlerde giyebilir ve kendinize yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Özellikle kilolu bayanları da ince gösterdiği için bu tarz yelekler bu yıl çok büyük beğeni topladı. Spor kıyafetlerin yanı sıra kumaş kıyafetlerinizle de giyebileceğiniz için mutlaka dolabınızda yer açın ve tuxedo yelek furyasına siz de katılın. Aksesuar seçiminde ise küçük çantalar ve ince kolyeler yeleklere ayrı bir hava katıyor.