Mini Tulumlar

Yaz ve kış eskimeyen tulum modası bu sezon mini boylarıyla dikkatleri üzerine çekti. Mini tulumları kış ayında da rahatlıkla giyebilirsiniz. Rahat ve güzel duruşları her zaman tarz sahibi olmanıza yardımcı olacak. Günlük hayatta özellikle kış ayında kalın çoraplarla harika duran tulum modelleri ile botları rahatlıkla giyebilirsiniz.

tulum

tulum

Şık Mini Tulumlar

Tulum modası abiye tarzı kıyafetlerde de tercih edilmeye başladı. Bel kısımları fiyonklu olan modellerin renkli tasarımları oldukça dikkat çekici. İnce topuklu ayakkabılarla çok şık duran modeller. Modern tasarımlardan oluşan sezon modası canlı renkleriyle sizleri oldukça şık gösterecek.

mini tulum

mini tulum

Mini tulumlarda bu yıl fırfırlar ve desenler çok moda. Spor giyimi sevenlerin tercih edeceği bu tarz modellerle her zaman rahatlığı hissetmeniz mümkün. Kalite ve güzellik her zaman sezon canlı renklerinde. Bacak boyunu daha uzun gösterdiği için bayanların tercih edeceği modeller arasında. Bol dökümlü mini tulumlar ise sokak modasını canlandıracak güzelliklerde. Kış ayında da bu yıl bu tarz modelleri sıklıkla göreceksiniz. Kendinizi rahat ve şık hissetmeniz çok kolay.