Modern Kış Bahçesi Dekorasyonları

Kış ayında bahçeleri dekorasyon ederek kışın soğukluğunu hissetmeden bahçelerinizden faydalanabiliyorsunuz. Kış Bahçesi için tasarımlar özellikle camekânların kullanılması ile hoş görüntüler yaratıyor.

Ahşap Bahçe Dekorasyonu

Ahşap Bahçe Dekorasyonu

Isı yalıtımları ile sizler ev rahatlığında bahçe keyfini yaşıyorsunuz. Yazın serin bir ortamı size sağlarken; kışın da sıcacık bir mekânı sizlere sunuyor. Cam dekorasyonlu bahçe modellerinin kullanışı ve temizlenmesi de kolay olduğu için tercih ediliyor.

Kış Bahçesi Tasarımlarında Farklı Modeller

Kış bahçelerinde eşyaların hasır olması ve üzerlerine konulacak minderlerin rahatlığı önemlidir. Hasır masaların üzerine değişik camlar kestirerek hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Modern Kış Bahçesi

Modern Kış Bahçesi

Kış bahçesi için tasarımlar da çiçekler önemli bir yer tutar. Sevdiğiniz çiçeklerden oluşan güzel bir bölüm yapabilirsiniz.

Camekanlı Kış Bahçesi

Camekanlı Kış Bahçesi

Günümüzde bahçelerden yararlanılarak kendinize farklı bir oda yaratabilir ve doğanın içinde huzurla kalabilirsiniz.Koltukların sade renklerde olması sizlerin gözlerinizi yormayacaktır.

Kış Bahçe Dekorasyonları

Kış Bahçe Dekorasyonları

Sevdiklerinizin resimlerini duvarınıza asabilir, pencere önüne ufak bir masa koyarak keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz.Modern ve klasik tasarımların birleşimi ile tarzınızı oluşturmak elinizdedir. Kış bahçesi tasarımlarında modern zevklerle döşenmiş çizgiler her zaman huzuru sizlere sağlayacaktır.