Renkleri Karıştırarak Tarzınızı Yansıtın

Yeni sezon ürünleri incelendiğinde yoğun renkler ve canlı renkler fazlası ile ön plana çıkarken oldukça da beğeni toplamaktadır. Bunun en temel sebebi ise artık koyu renklerin yanı sıra görümünüzü daha iyi etkileyecek veya favori renklerinizi kullanarak başarılı kombinleri yapabileceğiniz bir moda yılına girmekteyiz. Canlı renklerin kullanımı ile birlikte artık daha ilgi çekici bir hava yakalayabileceğiniz bu sene trendlerinde asimetrik kesimlerde dikkat çekmektedir.

pantolon

Canlı Tonlar İle Kombinlerinizi Canlandırın!

Canlı pembe ve turuncu renkleri bu senenin en çok konuşulacak renkleri olmaya hazırlanıyorlar. Renkli takım elbiselerinde fazlası ile dikkat çektiği İlkbahar- Yaz modasında oldukça dikkat çekeceksiniz. Her zaman fark yaratabileceğiniz ve modayı fazlası ile etkileyen canlı pembe ile hem akşamların hem de gündüzlerin en çok beğenileni olabilirsiniz. Ünlü tasarımcıların da fazlası ile beğendiği aynı zamanda moda severlerin de ilgi gösterdiği turuncu renk de bu sene modayı etkisi altına alabilecek güçte. Parlak turuncuların kullanımı sıcak ve koyu renkler ile kombinlendiğinde farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Farklı Ve İlgi Çekici Kombinler

Her zaman ön plana çıkmak ve giydiğiniz kıyafetlerde iyi hissetmek herkesin hakkıdır. Bu durumu da en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için sıcak ve renkli parçaları yoğun renkler ile harmanladığınızda farklı bir imajı ortaya çıkarmanız oldukça muhtemeldir. Bu parçaların kullanımında asimetrik kesimler ile birlikte canlı renkler sizi daha şık gösterebilecek unsurlar arasındadır. Kombinlerinizde koyu veya soğuk renklerin yanı sıra mutlaka yoğun ve canlı renk kullanmalısınız. Bu şekilde her zaman göz dolduracak, imajınız ile konuşulacaksınız.

Heyecanlı İmaj, Farklı Tarz

Canlı renkler ile karşınızdaki kişileri etkileyebilecek ve oldukça heyecanlandırabileceksiniz. Bu yıl kullanılan renklerin kombinelerinde yeni bir imaj yaratmanız ile birlikte oldukça dikkat çekebilme imkanını elde ederken sıcak renklere de alışacaksınız. Her ortamda koyu renklerle zarafet yakalarken artık parıltılı ve renkli kumaşlar ile de fazlası ile şık olabileceksiniz. Sıcak renkler ile koyu renkleri karıştırdığınızda görünüm açısından dikkat çekici bir hale dönüşeceksiniz. Bu yıl tarz olmanın tam zamanı!