Araç Takip Sistemi ve Rota Takibi

Araç takibi ile filo denetimi daha kolay olur. Araç takip sistemi günümüz teknolojisinin en yeni cihazları kullanılarak özel geliştirilmiş tekniklerle sunulur. Sistemin kurulumu da kolaydır. Araç takibi sisteminin avantajları işletmeler için çok olduğu için tercih edilir. Maliyetler azaldığı gibi takip sistemi sonucunda sürücülerin kural ihlallerinin önüne geçmesi sağlanır.

Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

Araç Takip Sistemi ve Avantajları

GPRS aracılığı ile araç takip işlemleri kolaydır. Yol koordinatlarının takibi hızlı şekilde yapılır ve raporlar gerekli kişilere hemen ulaştırılır. Kayıt edilen bilgiler sayesinde araç hakkında her an bilgiye ulaşmanız mümkün. Algoritmalar eşliğinde sunulan raporlama sistemi işletmeler için büyük yarar sağlar.

Araç Takip Sistemi

Yakıt tasarrufunda etkili çözümleri de sunar. Lastiklerin ömrü uzar ve denetim sık yapıldığı için gereksiz seyahatlerin de önüne geçilir. Sigorta indirimleri gidi artı avantajları da firmalara getirir. Sürüş kalitesi daha iyi olur ve trafik ihlallerinin önüne geçilir. Taşıma süresi kısaldığı için maliyetler önemli derecede firma lehine olur. Gerçek güvenli sürüş kalitesi araç takibi ile çok rahattır.