Dekorasyon Hakkında Küçük İpuçları

Herhangi bir yerin göze daha güzel gelmesi için yapılabilecek en iyi şey kaliteli bir dekorasyon. Özellikle kapalı alanlar içerisinde uygulanacak olan bu yeni düzen için öncelik kullanılacak olan alanın özelliği. Kullanılacak olan alan ne amaca sahip ise bu amaca uygun bir dekorasyon yapmak şart.

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

Öncelikli olarak yapılacak olan şeylerin başında boş ve gereksiz alanların uygun bir biçimde doldurulması geliyor. Doğru bir dekorasyon için öncelikle mobilya ile duvar renklerinin uyumu sağlanmalı. Bununla birlikte kullanılacak olan ışıklandırmalar ve küçük dekor ürünleri de çok fazla aykırı renkler olmadan tam bir uyum içerisinde yerleştirilmeli.

ev dekorasyon önerileri

Sadelik Her Zaman Moda

Evlerde kullanılan her türlü mobilya ya da aksesuar için geçerli olan ve modasını hiçbir zaman kaybetmeyen şey sadelik ve beyaz renkler. Temel arka fonu beyaz olarak kullanabilir dilediğiniz yardımcı renkleri ise yastıklarda, perdeler üzerinde tercihe bağlı olarak kullanabilirsiniz. Avantajlı bir dekorasyon için gereksiz eşyalardan kaçının. Aşırı uç renkleri kullanmayın ve her zaman sadelikten yana olun.

sade dekorasyon

sade dekorasyon