Genç Odası Tasarımlarında Özgün Modeller

Yeni sezonun farklı renk ve çizgilerini özgün genç odası tasarımları farkında bulacaksınız. Canlı renkler, kaliteli çizgilerin hepsi genç oda takımlarında sizler için birleşiyor. Üreticiler bu sezon şıklıkla beraber kullanım kolaylığı sunan modelleri üretti. Kız ve erkek genç odası takımlarında özgün modeller bu sezonda görenleri büyülüyor.

Kız genç Odası

Kız genç Odası

Genç Odası Modelleri

Mobilyaların rahat olması önemli bir ayrıntı. Dolap gözlerinin büyük olması, çekmecelerin geniş olması genç odalarına ayrı bir şıklık sağlıyor. Yatak modelleri bu sezon gençlerin istediği çizgilerden oluşuyor. Yuvarlak, klasik modeller ve ranzalı modellerden oluşan tasarımların hepsi rahatlık için.

Genç Odası

Genç Odası

Tek parça olarak alacağınız modelleri kendi zevkinize göre de karma model yapabilirsiniz. Farklı renkleri sevenler bu sezon özellikle modern tasarımları evlerinde görecek. Televizyon ya da bilgisayar dolapları ise aynı zamanda ders yapacağınız geniş mekânı da gençlere sunuyor.

Pembe beyaz genc odası

Pembe beyaz genc odası

Elbiselerinizi koyacağınız dolapların sürgülü ya da camlı olması odaların görüntüsüne farklı bir estetik sağlıyor. Orijinal tasarımlardan oluşan genç odaları sezon çizgilerinde bu yıl da çok güzel detayları sizlere getiriyor.