Düğün Davetiyelerinde Envai Çeşit!

Düğün hazırlıklarının en önemlisi olan düğün davetiyesi geniş bir çevreye hitap edeceği için en iyi şekilde seçilmelidir. Düğün hazırlıklarında her şeyde olduğu gibi düğün davetiyesinde de dikkat edilecek pek çok husus vardır. Düğün davetiyesi seçilmeden önce bütçe ve düğüne gelecek olan misafir sayısı göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Davetli az ve bütçe yeterli ise daha seçici davranılabilir ve daha şık bir davetiye tercih edilebilir. Bunun aksi bir durum söz konusu ise daha sade düğün davetiyeleri tercih edilmelidir.

Günümüzde düğün davetiyeleri arasında en çok tercih edilenlerin arasında kalpli kutusu olanlardır. Aşkın simgesi olan kalp davetiye ile birleşince estetik bir görünüm kazanıyor. Bunun yanı sıra farklı objelerin kesim tarzlarına sahip olan davetiyelerde kurdele detaylar ile süslenerek düğün olgusunu daha çok hissettiriyor.

Düğün davetiyeleri

Düğün davetiyeleri

Düğün davetiyelerinde tercih edilen bir diğer model olan şekerli düğün davetiyeleri çiftlerin beğenisini toplayan modeller arasında yer alır. Daha sıcak ve hoş bir izlenim bırakan şekerli düğün davetiyeleri çoğu zaman konuklar tarafından hatıra olarak saklanır.

Resimli Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesinde farklılık yaratmak isteyen çiftlerin tercih ettiği resimli düğün davetiyeleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Normal sade davetiyelere göre daha fazla emek isteyen bu davetiyelerin fiyatı da daha farklı oluyor. Yine bütçe göz önünde bulundurularak böyle bir tercih yapılmalıdır.

Davetiye seçimi yapıldıktan sonraki adım davetiyenin içinde ne yazacağıdır. Çiftin seçimi doğrultusunda düğün davetiyesine sade sözler veya esprili sözler yazılarak düğün davetiyesine renk katılabilir. Siz de düğün davetiyenizin en güzel şekilde olmasını istiyorsanız  https://www.sedefcards.com/urunler adresini ziyaret edebilirsiniz. Online olarak yapacağınız düğün davetiyesi siparişi size hem uygun fiyatlarda alışveriş yapmanızı sağlayacak hem de düğün telaşı içinde zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olacak.