İç Güzelliğin Dışa Vurumu Modası

Bu sonbaharda en çok görülecek kıyafetler arasında iç giyime ait parçaları dışa giymek ya da transparan dokularla onları dışa çıkarmak var. İç giyim koleksiyonlarına ait parçaları dışa giymek moda dünyası için yeni bir şey değil.

transparan bluz

transparan bluz

Fakat önümüzdeki sonbaharda bu trend iyice belirginleşmeye başlayacak. Pantolon ve eteklerin üzerine giyilen korseler, gece elbisesine dönüşen kombinezonlar, transparan bluzların içinden gözükecek sutyenler, vücudu sımsıkı saran bodysuitler bizi şaşırtmaya başlayacak.

Ünlü Modacılar

Ünlü modacıların podyumlarında şimdiden sık sık görülmeye başlayan bu stilde siyah dantellerle gizemli bir hava yaratılıyor. Bunun yanında beyazın ve şifonun yumuşaklığı da unutulmuyor. Epey cesaret istese de aslında dengeyi bulmak zor değil. Güveneceğiniz parçalardan biri kaşkorse. Desenli kaşkorseleri hırkaların altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Bordo, siyah gibi koyu renklerdeki transparan elbiselerin içine beyaz ve krem gibi yumuşak tonlarda çamaşır ya da jüpon giyerek kontrast yaratabilirsiniz.

ünlü modacı

ünlü modacı

Eğer giysinizin içinden sütyeninizi göstermek istiyorsanız siyah renk her zaman en güvenilir seçim. Geceleri ise ince askılı kombinezonlar, opak çoraplarla ve vücudunuza uyan hırka modelleriyle birlikte kullanılabilir. Bu kombinde belinize bağlayacağınız kemer size daha şık bir görünüm kazandıracaktır. Hem sonbahara hem de sokağa böylece hazır hale geleceksiniz.