Kadınlarda Spor Şıklığın Adı: Tulum!

Son dönemde modayı takip eden bayanların kıyafet seçimlerinde tuluma olan yönelişleri sizlerin de dikkatini çekmiştir. Birçok ünlü ismi katıldıkları davetlerde tulumla görüyor, modayı yakından takip eden bayanların hem spor hem de şık bir görünüm elde etmek istediklerinde tulum giydiklerini fark ediyoruz. Özellikle yaz aylarında bir vazgeçilmez haline gelen dar paça tulum, sonbaharda da birçok markanın kreasyonları içerisinde kendisine yer buldu.

Dar paça tulum modelleri

Dar paça tulum modelleri

Dar Paça Tulumun Modası Geçmiyor!

Her sezon karşımıza çıkmaya başlayan kıyafet modellerinden biri de dikkat ettiğiniz gibi dar paça tulumlar oldu. Kullanılan aksesuarlar ve ayakkabı seçimi ile her ortama ayak uydurabilmenize olanak sağlayan bu kıyafetler sizin de gardıroplarınızda mutlaka yerini almalıdır. Özellikle ince bileklere sahipseniz bileği açıkta bırakan, ince topuklu bir ayakkabı ile tamamlanmış dar paça tulum size kusursuz bir şıklık sunacaktır.

Kırmızı Tulum Modelleri

Kırmızı Tulum Modelleri

Dar paça tulumlar uzun boylu bayanlar için ideal seçim olabilir, ama minyon tipli bir bayansanız dar paça modeller sizi daha kısa göstereceğinden bol paça tulum seçiminde bulunmanız daha doğru bir tercih olacaktır.