Terkedilmenizin Sebebi Olabilecek 4 Durum

Mutlu bir ilişki yaşarken, bir gün aniden partneriniz sizden ayrılmak istediğinizi söyleyerek karşınıza gelebilir. Peki bu terkedilişin ardında ne gibi sebepler yatabileceğini hiç düşündünüz mü?

  1. Ortak Olmayan Hayaller

    Terkedilmenizin Sebebi Olabilecek 4 Durum

    Terkedilmenizin Sebebi Olabilecek 4 Durum

İlişkinin başında mesafeli bir şekilde vakit geçirdiğiniz partneriniz ile hayalinizde evlenmek isteyebilirsiniz. Fakat partneriniz bu hayalinize ortak değil ise ayrı şeyleri talep etmekten dolayı sorun yaşamaya başlayabilirsiniz.

  1. Hızlı Hareket Etmek

Partnerinizden daha hızlı hareket ediyor ve ilişkinizi sürekli olarak bir sonraki noktaya götürmek için çabalıyorsanız, bir süre sonra terkedilmeniz kaçınılmaz olacaktır. İlişkinizi nerede görmek istiyor ve aranızdaki bağı hangi şekilde güçlendirmek istiyorsanız partnerinize bunu açık bir şekilde aktarmalısınız.

  1. Güven Eksikliği

İlişkinizde güven sorunları başladıysa terkedilmenizin en temel sebebi bu olabilir. Karşınızdaki kişinin güvenini sarsacak bir hareket yaptıysanız ve telafi edemiyorsanız bir süre sonra ayrılığınız kaçınılmaz olacaktır.

  1. Değişim

İlişkinizin başlarındaki karakterinizde ufak tefek sorunlu değişimler yaşamaya başladıysanız karşınızdaki kişi bu durumdan hoşlanmayabilir. Artan kıskançlık krizleri ve önceden sorun olmayan durumların artık sorun olmaya başlaması karşı taraf için büyük bir problemdir.