Yeşil Mutfak Dolapları

Bayanların vakitlerinin büyük bir çoğunluğu geçirdikleri yer mutfak mekanlarıdır. Mutfak konusunda her zaman ön planda tutulan şeyler arasında işlevselliği, ferahlığı ve temizliği yer alır. Ferahlığın en büyük simgesi olarak yeşil rengi mutfak dekorasyonunda kullanılırsa aynı zamanda doğanın da rengi olduğu için huzurlu bir mutfağa sahip olursunuz.

yeşil mutfak dolabı

yeşil mutfak dolabı

Mutfaklar üzerinde hakimiyetini giderek kurmaya başlayan yeşil renk mutfak dolapları artık iki farklı yeşilin tonu karıştırılarak da mutfaklara uygulanıyor. Geçtiğimiz sezonlarda country tarzı dekorasyonun renkleri uygulanırken artık yeni sezonda daha yoğun olarak yeşil renkli mutfak dolaplarını görüyoruz.

Mutfak Zemini Ne Renk Olmalı?

İhtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz mutfak dolabı mobilyaları yeşil renkli seçildiği zaman yer aldığı mutfağı olduğundan daha büyük göstermeyi başarıyor. İstediğiniz boyutlarda kendinize özel olarak tasarlatabileceğiniz bu dolaplarda yeşilin tüm tonlarını kullanabilirsiniz.

yeşil dolap

yeşil dolap

Mutfağınızı henüz değiştirmediyseniz ve değiştirmeyi düşünüyorsanız dolap seçimi konusunda yeşil rengini kullanabilirsiniz. Dolapların altına yaptıracağınız beyaz ve krem gibi açık renkli döşemeler ile uyumlu bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Yeşil mutfak dolapları ile mutfağınızda geçirdiğiniz vakitler daha canlı hale gelecek.

yeşil mutfak

yeşil mutfak