Yüzde Yüz Akne Tedavisi

Yaşım otuz ve stresli bir iş hayatım var; bu nedenle ara sıra sivilce ve akne tedavisi ihtiyacı hissetmiyor değilim. Fakat bugüne kadar etkili bir yöntem olduğunun bilincinde değildim, ta ki, Dr. Fulya Tezel Kliniğinin bu teknolojik yeniliğe sahip olduğunu duyana kadar.

Akne tedavisi

Akne tedavisi

Akne Tedavisi İçin Nasıl Karar Aldım

Akne ve zaman zaman oluşan sivilceler başımın belasıydı adeta. Onlarla nasıl başa çıkacağımı bilmiyordum, denemediğim krem ve saire kalmadı desem doğrudur.

Temel sebebin yağ bezlerinde olduğunu biliyordum, yağ bezleri de en çok yüz bölgesinde olur, ama bana gerekli olan kalıcı bir çözümdü, çünkü yaşadıklarım olumsuz psikoloji yaratıyordu.

Bu sorunumun kremlerle filan giderilmeyeceğini anlamıştım, bir araştırma yapayım dedim ve Fulya Tezel Kliniğinde uygulamaya başlayan Q switched Nd lazer tedavi cihazını keşfettim.

Hemen telefon açarak akne tedavisi hakkında aklımdaki tüm soruları bir çırpıda soruverdim, ikna olmamla birlikte hemen randevu talep ettim.

Bugün tamamen bu sorundan kurtulmuş olarak sizlere yazıyorum, uygulamadan fazlasıyla memnun kaldığımı bilmenizi isterim, sivilce ve akne tedavisi görmek istiyorsanız en doğru adres bana göre http://drfulyatezel.com/tedavi-1-akne–sivilce-.html web sayfasından da takip edebileceğiniz gibi Dr. Fulya Tezel Kliniği. En azından bir görüşme yapmanızda fayda var.