Abdominoplasti Operasyonu

Abdominoplasti operasyonu karın germe işlemi olarakta bilinmektedir. Karın germe işlemi, karın bölgesinde meydana gelen sarkık bir durumda olan deriyi ve deri altındaki yağ dokusunun çıkarılması işlemidir. Gerçekleştirilen bu cerrahi karın germe işlemi ile sarkık görünümde olan karın bölgesini daha gergin bir hale getirilmektedir. Bu işlemin genel amacı kadınlarda hamilelikten ya da fazla kilo alımında sonra meydana gelen karın bölgesinde hoş olmayan sarkık ve yağlı görünümün kasları gerdirerek ve yağları alarak daha sıkı bir görünüm kazanmasını sağlamaktır.

Abdominoplasti operasyonu sadece kadınlara uygulanmamaktadır. Erkeklerde karın germe işlemini yaptırabilmektedir. Bu cerrahi operasyonu yaptırabilmek için ameliyat gerektirecek bir karın bölgesine sahip olunması gerekmektedir. Aşırı kilolu bireyler önce diyet ve spor ile ideal kilolarına ulaşmalı daha sonra spor ve diyetle gitmeyen bir görüntü oluşursa ameliyata başvurmalıdırlar. Uygun kiloya ulaştıktan sonra abdominoplasti operasyonu gerçekleştirilmekte ve güzel sonuçlar elde edilmektedir. Genel bir abdominoplasti operasyonuna gerek duyulmayan hafif sarkık ve çatlaklı karın bölgeleri için mini karın germe operasyonu da gerçekleştirilmektedir.

karın germe

Güvenilir Abdominoplasti Operasyonu

Abdominoplasti operasyonu  cerrahi bir işlem olduğu için operasyonu gerçekleştiren doktorun ve gerçekleştiği klinik veya hastanenin işinde uzman ve güvenilir olmasına çok dikkat edilmelidir. Operasyonun başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesinde tercih edilen doktorun çok büyük önemi bulunmaktadır. Sağlık söz konusu iken iş şansa bırakılmamalı ve garantiye alınmalıdır. Bu operasyonu yaptırmayı düşünenler işlem öncesi iyi bir araştırma yapmalı ve en güvenilir doktoru ve en hijyenik ortama sahip hastaneyi tercih etmelidirler.

Bu işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabileceğiniz doktorlar bulunmaktadır. Bu operasyon konusunda işinde iyi ve güvenilir doktorlardan birisi de Op. Doktor Tuğba Dindar’dır. Tıbbi operasyonlar geri dönüşü olmayan riske atılmaması gereken ciddi işlemlerdir. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi sağlığınızın güven altında olması açısından oldukça önemlidir.

Abdominoplasti işlemi fiyatları her hastane ve kliniğe göre farklılık göstermektedir. Sabit bir fiyat verebilmek çok mümkün olmamaktadır. Hastanenin ve operasyonu gerçekleştiren doktorların belirlediği fiyatlar üzerinden ameliyat ücreti alınmaktadır. Karın germe işlemi yaptırmadan önce https://tugbadindar.com/hizmetler/karin-germe sitesini arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.