Ahşap Yer Döşemesi Fiyatları

Doğal malzemeler arasında yer alan ahşap yer döşemeleri, sağlıklı zeminlerin hazırlanmasında sık sık tercih ediliyor. Ahşap ile döşenen zeminlerin üzerine ayak ile temas edildiği durumlarda bile hijyenik ortam koşulları sağlanıyor.

Mekan ısısının da korunmasını sağlayan ahşap yer döşemelerinin fiyatları ürünün kalitesi ve modeli ile doğru orantılı olarak değişiyor. Kullanıcıları memnun edebilecek fiyatlar sunan Floorpan Parke markasının ürün kataloglarına bakarak da bu fiyatlara erişebilirsiniz.

Farklı çeşitlere sahip olan ahşap parke çeşitlerinin fiyatları modellere göre değişkenlik gösteriyor. Ürünlerin tasarımları, kullanım alanları, malzemelerin sık ya da zor bulunmaları, işlenme dereceleri ve kullanılan ağacın çeşitleri gibi etkenler de fiyatlara etki ediyor.

floorpan-parke

Ahşap Yer Döşemesi Modelleri

Doğanın en güzel armağanı olan ahşaplar ile tasarlanan parkeler, farklı şekillerde işlenerek değişik zevkler ve tercihlere uygun şekilde sunuluyor. Işığı da yansıtabilecek olan aydınlık döşemeler sayesinde kapalı mekanlar daha da aydınlık bir forma kavuşuyor.

Ağaç kütüklerinde olan dokular, dalgalı ve damarlı doğal motifler dekoratif açıdan da avantajlı duruma geçmenizi sağlıyor. Kareye yakın formdaki dikdörtgen modeller ve uzun dikdörtgen modeller ise daha modern dekorasyon stili elde etmek isteyenler için ideal oluyor.

Ev ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz parke modellerine göz atmak istiyorsanız Floorpan Parke markasının ürün kataloglarına sizler de göz atabilirsiniz.

Firmanın resmi internet sitesi olan https://www.floorpanparke.net/ adresine göz atarak farklı parke modellerine erişebilirsiniz.