Biker Pantolon Modası

Kıyafetlerde Rocker havası bu sezonda çok moda. Biker pantolon modelleri ile derinin keyfini bu sezon çıkaracaksınız. Metal detaylar ve deri parçalardan oluşan bu tarz pantolonlar sizi çok şık gösterecek. Motorcu pantolonlarına feminen bir hava geliyor. Dikkat çekici görünmeyi sevenlerin tarzı.

biker pantolon

biker pantolon

İlginç Bir Biker Pantolon Tarzı

Pantolon ya da taytlarda bu sezon bu tarzı yakalayarak gittiğiniz davetlerde de şık olabilirsiniz. Diz ve cep kısımlarında metal ve deri parçaların yanı sıra dikişler hâkim. Suni deriden tasarlanan pantolonları kotlarda da görebilirsiniz. Asi stili sevenlerin modası canlandı.

biker

biker

Sokak modasında bu tarz pantolonlar bu yıl çok moda. Kalın topuklu ayakkabılarla büyük uyumu yakalarsınız. Deri ve metal karışımı bol miktarda kullanıldığı için geniş kalkalı küpe ve zincir kolyeler sizleri çok cool gösterecek. Modayı yakından takip edenlere farklı esintiler modanın rüzgârında yeni modellerle geliyor. Cep kısımlarında fermuar olanlar ise ilginç bir tarzı sizlere sunuyor. Farkı sevenlerin modasında biker pantolonların her detayını bulmanız mümkün. Kalite ve şıklık sizlerle.