Botoks Dolgu Tedavisi İle Gençliği Yakalayın

Yaşlanma ve çevresel nedenlerden dolayı vücut ve yüzde kırışıklıklar oluşmaya başlar. Botoks dolgu tedavisi yöntemleri kırışıklıkların yok edilmesi için kullanılan mucizevi bir yöntemdir. Yüz bölgesinde oluşan kırışıklıkları dolgu maddeleri tekniği ile gidermek günümüzde yaygınlaştı. Botoks ile gençliğin sırrını keşfedenlerin sayısı güm geçtikçe artıyor.

botoks

botoks

Botoks Dolgu Tedavisinin Uygulandığı Bölgeler Nelerdir?

Dolgu uygulamaları özellikle ameliyatla gençleşme yöntemlerine göre daha hesaplıdır. Dolgu tedavisi yöntemi uygulandığında iş ve sosyal hayatınızdan da geri kalmayacaksınız. Hyalüronik asit, kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan en önemli dolgu maddesidir.

botoks dolgu tedavisi

botoks dolgu tedavisi

Ankara dolgu tedavisinde başarılı hizmetler veren Dr. Fulya Tezel başarılı çalışmalarını dolgu uygulamalarıyla sizlere sunar. Dolgu tedavisi vücutta sıklıkla ağız kenarlarına, sigara içen kişilerin dudaklarında oluşan dikey çizgilere, alın kırışıklıkları, elmacık kemiklerinde hacim kaybı olan kişilere uygulanır. Botoks dolgu yöntemleri ile kazayağı çizgileri başarılı şekilde yok edilir. Uygulamayı yapan kişilerin tecrübeli olması çok önemlidir. Dr. Fulya Tezel gelişmiş teknoloji cihazlarını kullanarak güvenli botoks tekniklerini sizlere sunar.