Dekoratif Kitaplıklar İle Evinizi Renklendirin

Eskiden tıpkı bir dolap gibi ayaklı olarak kullanılan kitaplıkların yerini, duvara monte edilen dekoratif kitaplıklar aldı. Dekorasyon fikri olarak son derece başarılı olan bu modern raflar sayesinde artık kitaplarınız için özel bir köşe ayırmak zorunda değilsiniz. Kitap miktarı ne kadar çok olursa olsun, evinizin boşta kalan duvarlarına monte edilebilen bu raflara kitaplarınızı rahatlıkla yerleştirmeniz mümkün.

dekoratif kitaplık

dekoratif kitaplık

Geometrik şekillerinin yanı sıra doğadan esinlenerek de tasarlanabilen dekoratif kitaplıkları bazen bir ağaç dalı, bazen de bir insan figürü olarak bulma imkânınız var. Her biri tasarım harikası olan bu raflar, sayısız şekilde tasarlanabilen özelliği nedeniyle de pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılıyor.

dekoratif kitaplıklar

dekoratif kitaplıklar

İlginç Dekoratif Kitaplık Modelleri

Bu orijinal kitaplıklar yalnızca duvara monteli olarak değil, evinizdeki diğer eşyalarınızla da kombine şekilde tasarlanabiliyor. Örneğin bir tabure olarak kullanabileceğiniz dekoratif kitaplığınızı, üçlü koltuğunuzun altında kalan boş kısma bile yaptırma olanağınız var.

kitaplık

kitaplık

Evlerin en atıl köşelerini hem dekoratif hem de işlevsel bir alana dönüştüren bu tasarımlar, özgün modelleri sayesinde sizin evinizi diğer insanlarınkinden çok daha farklı hale dönüştürme işlevi de görüyor.