Evinizde Okuma Köşeleri Oluşturabilirsiniz

 Evinizde kullanamadığınız ölü alanları, kullanmadığınız köşeleri kitap okumak için keyifli alanlara dönüştürebilir, sıcak bir atmosfer yaratan bu köşelerde keyifli okuma saatleri geçirebilirsiniz.

dekoratif köşeler

dekoratif köşeler

Özellikle büyük odalarda kolonlar arasında kullanılamayan bölümeler size yine de ekstra alan sunuyorsa kesinlikle değerlendirmenizde fayda var. Dilerseniz ahşap paravanlar ya da diğer dekoratif paravan çeşitleri ile de ayırabileceğiniz bu bölümler, minder ve yastık kullanarak ev dekorasyonu için çözüm olabilir.

 Yaratıcı ve İşlevsel Köşeler

 Pencere önünde oturma köşeleri yaratabilmek için oturma köşeleri cama yakın olmalıdır. Oturma köşelerini ister kendiniz yapın ister hazır alın saklama bölümleri ve çekmeceler yaparak köşenizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Evin atmosferini tamamen değiştirecek olan bu küçük dokunuşların diğer bir avantajı da depolama alanı yaratmasıdır.

okuma köşesi

okuma köşesi

Yarattığınız bu küçük alanlarda yine aynı alan içine yerleştirebileceğiniz kitaplık seçenekleri ile ev dekorasyonu için basit çözümlere ulaşabilir, kullanmadığınız alanları keyifle geçireceğiniz saatlere dönüştürebilirsiniz. İyi bir dinlenme ve okuma alanı olarak kullanabileceğiniz bu alanlar eviniz için favori köşelere de dönüşebilir.

okuma köşeleri

okuma köşeleri