Yüz Hatlarınız Ortaya Çıksın!

Yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak artık daha kolay!  Nasıl mı? Makyaj hileleri ile geçmişten günümüze kadınlar hep kullandıkları teknikleri artık daha profesyonel bir şekilde kullanıp, yüzlerine uyguladıkları için güzel değil, mükemmel diye niteleme yaptığımızda yanlış olmayacak hatlara kavuşuyorlar!

Makyaj

Makyaj

Makyaj Hileleri

Örneğin burnunuza bir derinlik görünümü vermek için kahverengi tonlarını, vurgu yapmak istediğinizde ise beyaz gölge içeren ürünleri kullanabilirsiniz. Olduğundan daha ince görünümlü bir burna sahip olmak için yapacağınız doğru makyaj teknikleri sizi daha genç gösteren bir yapıya kavuşturacaktır.

Gelelim alın bölgesine. Eğer geniş bir alna sahipseniz, hafif bir bronzluk vererek ve üzerine pudra sürerek yüzünüzün ölçülerini dengeleyebilirsiniz. Çenenize nasıl makyaj yapacağınızı bilmiyorsanız, zayıflatmak için çenenin tam ortasına alt dudağınızı ortalayarak çok açık renk fondöten sürün, gıdığı saklamak için de çene kemiğine bronz ve ya koyu kahve pudra sürerek daha güzel görünebilirsiniz.

Makyaj Hileleri

Makyaj Hileleri

Kalbin aynası olan gözlere gelecek olursak, göz kapaklarınızı büyütmek amacı ile göz kapağının dışına koyu renk, içine ise açık renk far sürerek gölge uygulaması yapabilirsiniz.

Son olarak elmacık kemikleri için püf noktalar verelim. Vurgu yapmak için elmacık kemiklerinin altındaki çukura koyu renk pudra sürmeli kemiğin tam üzerine de parlak bir allık sürebilirsiniz. Daha kolay yöntem ne mi? Allığınızı gülümseyerek sürmek!