Güzelleşmek İçin Kullandığınız Kremlerin İçeriğini Biliyor muydunuz?

Kozmetik firmaları müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için piyasaya her gün yeni bir ürün çıkartıyorlar. Gece, gündüz, güneş sonrası, banyo sonrası, yıkama öncesi ve günlük kullanım için tasarlanmış olan kremlerin birçok çeşidi olduğunu böylelikle anlıyoruz.

Güzelleşmek İçin Kullandığınız Kremler

Peki, vücudumuzun tüm nem ihtiyacını karşılayan aynı zamanda cilt rahatsızlıklarını da önleyen bu kremlerin içinde neler olduğunu meraketmiyor musunuz ?

Güzelliğinizi Etkileyen Maddeler İşte

Güzelliğinizi Etkileyen Maddeler İşte;

Kaliteli firmaların ürünlerini oluştururken içlerine sıklıkla kolajen denilen nem kaybını önleyen molekülleri yardımıyla cildin genç ve güzel görünmesini sağlarken ve hyalüronik asit ile kırışıklıkları önlemeyi amaçlıyorlar. Cildin kendi yapısında da bulunan bu asit ile hiçbir alerjik reaksiyona maruz kalmazsınız.

 

 

1 Yorum
  1. ismail diyor:

    Birçok kadın kendini güzelleştirmek için makyaj yapıyor kremler sürüyor değişik ilaç gibi bir şeyler kullanıyorlar fakat birçoğu da içinde ne gibi maddeler içerdiğini bilmiyorlar. Güzelleştirdiğini sandıkları ilaçlar aslında cilde büyük zarar veriyor bence herkes doğal güzel.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir