Kalem Etekte Son Moda

Çağımızın kadınlarına baktığımızda model olarak birbirinden farksız olarak giyindiklerini görmekteyiz. İşte bunun başında gelen şey ise, modadır. En iyi ve uygun biçimde modaya uyum sağlamak isteyen kadınların her biri, günlük ya da haftalık dergiler sayesinde modada neler olup olmadığını, en iyi şekilde bilir ve buna göre takip ederek gardıroplarını da bu şekilde düzenlerler.

Kalem Etekte Son Moda

Kalem Etekte Son Moda

Günümüzde moda olabilen etek modellerinde birisi de kalem etek modasıdır. Günlük yaşamınız içerisinde giyebileceğiniz, güçlü bir stil olarak karşımıza çıkan bu etek modası, gerçekten çok iddialı ve havalı olarak geliyor.

Kalem eteklerinizin üzerine giyebileceğiniz günlük giyimlerinizde Crop-tops üstler olabilir. Bu sayede hoş bir görünüm kazanır, yılın modasına en uygun şekilde sizlerde ayak uydurmuş olabilirsiniz. Kıyafetinize uygun şekilde babet ya da sandalet giyebilir veyahut spor ayakkabı ile de tamamlayıcı bir kombin oluşturmuş olabilirsiniz.

Kalem Etek Modelleri

Kalem Etek Modelleri

 

Ofiste kalem etek modası

En iyi şekilde kalem eteklerinizi giyebileceğiniz ortamlardan birisi de iş yeri alanları olan ofislerdir. Çok iyi bir resmiyet sağlayan kalem eteklerle beraber üstüne giyeceğiniz beyaz bir gömlek ya da bluz ile uygun bir kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda puantiyeli şifon ile de tamamlayabilirsiniz, kombini… Elbette ofiste giyeceğiniz ayakkabı modeli ise topuklu ayakkabı olmasına dikkat ediniz.