Kebap Yiyerek Zayıflayın

Bildiklerimizi baştan değiştiren Prof. Dr. Canan Karatay ay aylarına fit girmenin yollarından bahsetti. Kebap ve lahmacun ile zayıflamanın mümkün olduğunu belirti. Yaz gelirken fazla kilolar kadınları rahatsız ediyor. Sıra dışı cümleleri ile ortalığı alt üst eden Prof. Dr. Canan Karatay bazı küçük bilgiler verdi.

Ali Nazik Kebabı

Ali Nazik Kebabı

Kebap Yiyerek Nasıl Kilo Verilir

Kebap ekmek olmadan yenebilir tabiki. Lahmacun ise mayasızdır. Özellikle ince yapıldığında yemekte bir sıkıntı olmaz. İçindeki et protein, soğanı ve maydanozu sebzedir. Limon sıkılarak yenir birde yanında ayran içilirse muhteşem bir besin kaynağı olacaktır. Lavaş ve tava ekmeği de mayasızdır bu sebeple onları da rahatça yiyebilirsiniz. Kebap yiyerek zayıflamak mümkün.

Adana Kebap

Adana Kebap

Ekmek tüketmenizi asla önermem. Un sağlıksız bir karbonhidrattır. Vücutta su tutar ve beyni sulandırıyor. Ekmek yemek hem şeker hm tansiyonu tetikliyor. Bunun yerine sağlıklı olan karbonhidratlardan olan kuruyemişler tercih edilmelidir. Sakatat bol miktarda protein bulundurur bu sebep ile şiddet ile öneririm. Kebap yiyerek zayıflamak mümkün diye bir başlık ile ortaya çıkan Prof. Dr. Canan Karatay bu şekilde açıklamalarda bulundu.