Küçük Balkonlara Özgürlük

Her geçen gün artan kentsel yaşam döngüsü içinde yapılan daireler kadar balkonlarda oldukça küçük imar ediliyor. Bu sebep ile özellikle balkonda zaman geçirmek ve ferah bir nefes almak isteyenleri zor zamanlar bekleyip belki birkaç dakika ayakta veya küçük bir tabure ile idare etmek zorunda kalıyorlar.

balkon dekorasyonu

balkon dekorasyonu

Küçük Balkon Dekorasyonu

Küçük balkonunuza özellikle katlanır masa ve sandalye almanız gereksiz yere işgalden de kurtarır. Bu sandalye ve masayı da ge küçük ebette seçmeniz faydalı olur. Ayrıca balkonunuza renk katmak için renkli seçimler yapabilirsiniz. Yere atılacak bir kilim, balkon kenarlarına dış tarafa doğru yerleştirilecek olan mevsim çiçekleri balkonunuza canlılık katacaktır.

balkon dekorasyonu

balkon dekorasyonu

Bunların yanı sıra balkonuz eğer masa ve sandalye sığmayacak kadar dar ise bir kenarına yüksek bir sandık koyarak üzerine kilim desenli ya da canlı renkler sahip minderler koyarak hem rahat bir oturma bölümü hem de farklı bir dekor oluşturabilirsiniz. Çiçekler balkon dekorasyonu için olmazsa olmazken çiçek bakımına zamanı olmayanlar yapay çiçek de kullanabilirler.