Mayoların Modası

Moda her sene değişen ya da aslında sürekli kendini tekrarlayan bir kavram. Her şeyin bir modası var. Gelen yaz mevsimi ile beraber deniz kenarları ve tatiller hayatımıza yeniden girdiler. Sahiller söz konusu olunca söz doğal olarak mayolara geliyor. Bu yılki mayo modelleri gene merak ediliyor.

mayo modelleri

mayo modelleri

Tek parça mayolarda  bu seneki  moda  üç boyutlu modellerin yer aldığı biraz da çılgın tasarımlar. Bu ürünler sıra dışı görüntüleriyle 2015 yaz sezonuna damga vuracaklar. Yani mayonuzda bir çiçek deseni varsa bu o kadar canlı duruyor ki uzanıp belki dokunabilirim diye düşünüyorsunuz.

Bikini Farkı

Bikini giymek kadınlar için hep  sınav gibi olmuştur. Estetik kaygılardan uzak durabilirseniz tek parça mayodan farkı yok. Bu seneki bikinilerde  tercih edilen alt ve üst parçanın farklı desenlerde olabileceği. Böylece eski bikinilerinizi de değişik kombinlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca baskın şekilde volan veya fırfır modası hakim. Püsküllü modellere rastlanıyor. Ama püskülün hareketliliğini sıfırlayan fırfırlar bu yıl boyutlarıyla dikkat çekiyorlar. Neredeyse bikininin kendi boyutunda fırfırlar görülebiliyor.

mayo modelleri

mayo modelleri

Bu yıl da büstiyer tarzı bikiniler sahillerde görülecek. Kendine güvenip bikiniden vazgeçemeyen bayanlara değişik seçenekler sunan bu modeller,  yaz akşamlarında kısa üst olarak da giyilebiliyorlar. Ayrıca vazgeçilmez mayo süslemesi olan ipler gene bikinilerde yer bulacak. Vücut hatlarına tam olarak güvenen bayanları da mayokinilerle görebilirsiniz. Üçgen bikini modelleri ise artık klasikleşmiş durumda. İyi tatiller.