Maxi Etek İçin Kombin Önerileri

Sevimli tarzlarıyla kullananların bir türlü vazgeçemediği maxi etekler, ayak bileklerine kadar uzandığı ve birçok tarza uygunluk sağladığı için çokça rağbet görüyor. Yeni yeni yaygınlaşmaya başlamış olması nasıl giyileceği konusunda net fikirler edinme konusunda ciddi bir endişeye sürüklüyor kullananları. Ancak birkaç püf nokta ile klasik, sade, sempatik ya da vamp bir havaya sahip olmak mümkün.

etek kombinleri

etek kombinleri

Temel olarak ne tarza sahip olmak istendiği, eteğin rengi, deseni ve kesimi kombinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için önemlidir. Burada belli başlı etek modellerinin tarzlara göre nasıl kombinleneceği bulunabilir ve evde bulunan modele uygun kombin için fikir edinilebilir.

Maxi Eteklerde İdeal Kombinler Nasıl Olur?

Klasik tarz denince plaza çalışanlarının tercih edebileceği aynı zamanda akşam yemekleri için uygunluk gösteren modeller akla geliyor. Bu tip bir kullanım için tek renk ve hafif kabarık maxi etek çeşitleri idealdir. Üzerine bluz ve kısa blazer ceket giyilirken ayakkabı olarak yüksek topuklu d’orsay ayakkabılar şık bir görünüm sağlar.

maxi etek

maxi etek

Günlük kullanımda kumaşı daha yumuşak ve dökümlü etekler tercih edilmelidir. Yaz aylarında kısa kollu bluzlar ile sempatik bir görünüm yakalanabileceği gibi bahar aylarında kot ceket ve aksesuar olarak fular seçimi yapılabilir. Vamp bir görünüm için ise ya kırmızı gibi göz alıcı renklere ya da siyah, lacivert gibi koyu renklere sahip modeller idealdir. Üzerine kısa tişörtler ve deri ceketler tercih edilebilir.