Porsche 911 Yeni Görüntüsüyle Görücüye Çıktı

Otomobil dünyasında her dönem yenilikler yaşanmakta ve bu yenilikler düzenlenen kampanya ve fuarlarla otomobil severlerin beğenisine sunulmaktadır. Dünya otomobil devi Porsche otomobillerini ve yeniliklerini tanıttığı sosyal medya adresinde 5 milyona yakın takipçisinin oluşma başarısını kutlamak için Porsche markasının efsane modeli olan 911 modelini yeniden yorumlayarak otomotiv piyasasına sundu.

Otomobil segmentinin en beğenilen ürünü olan 911’in yeni görüntüsünde 20 inçlik alaşımlı jantlar, spor egzoz ve süspansiyonları dikkat çekmektedir. Aracın iç dizaynında ise Porsche 911 Cerrara 45 logoları göze çarpmaktadır. Geçmiş dönemlerden bu yana ev sevilen otomobil modeli olan 911, yeni görüntüsüyle en çok sevilen otomobil olmaya devam edecek görünüyor. Sosyal medya da duyurusunu gerçekleştiren otomobil devi Porsche, 5 milyon sayıya ulaşarak otomobil tutkunlarına ve sosyal medya takipçilerine bir sürpriz yaparak 911 serisini yeniden yorumladığını bildirdi.

Porsche 911 Yeni Görüntüsüyle Görücüye Çıktı

Porsche 911 Yeni Görüntüsüyle Görücüye Çıktı

Porsche 911 Ankara Rent A Car Firmalarının Yakın Takibinde

Yaşanan bu yenilik Porsche otomobil tutkunlarında şaşkınlık yarattı. Dünya otomobil piyasası düzenlenen otomobil fuarlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu fuarda otomobil firmaları yenilikleri detayları ile otomobil severlerin beğenisine sunuyor. 20 İnçlik alaşımlı jantları ile otomobile çok farklı bir hava kazandıran Porsche 911 modelini farklı renk seçenekleri ile sektörün beğenisine sunarak zirveyi zorlamayı planlıyor.
Her yaş grubunun ilgi ile beğendiği bu Porsche 911, eski ve yeni görüntüsüyle her daim otomobil tutkunlarının gönlünü fethetmeye devam edecek görünüyor. Özellikle 911 versiyonlarında ankara rent a car firmaları tarafından da yakın takibe alınmış durumda.