Taşınabilir Hoparlör Ue Boom 2

Müziksiz hayat olmaz, her yere müziğim benimle gelmeli diyenlerdenseniz akıllı telefonlar bazen size yetmeyebilir. Bu durumlarda başka kaynaklara ihtiyaç duyuluyor ve doğal olarak sesin kaliteli bir şekilde dağılımı da önemli oluyor. İkonik tasarımları ve ses kalitesi ile taşınabilir hoparlörler arasından sıyrılmayı başaran Ultimate Ears silindir şeklindeki bluetooth hoparlörünün güncellenmiş sürümünü piyasaya sürüyor.

taşınabilir şarj

taşınabilir şarj

Renkli Seçenekler Var

EU Boom 2 adıyla çıkacak olan hoparlör eski Boom’a şekil olarak oldukça benzese bile yazılım, işçilik ve kalite açısından oldukça farklı. Ultimate Ears sitesinde şimdiden satışa çıkan cihaz, yeni renk seçenekleriyle geliyor. Beyaz, siyah, kırmızı, yeşil, mavi, turuncu bir boomunuz olabilir. Hoparlörün etrafını çevreleyen kumaş doku artık çok daha sıkı. Böylece su geçirmez hale gelen Boom2 silindirik yapısına rağmen yuvarlanması daha zor olacak şekilde tasarlanmış.

ue boom 2

ue boom 2

İçinde bulundurduğu yeni yazılım ve donanımların bir sonucu olarak artık cihazı yan yatmış şekilde kullanırken tepesine tek dokunuşla şarkıları durdurup başlatmanız ya da çift vuruşla bir sonraki şarkıya geçebilmeniz olacak. Yeni duyurulduğu için ülkemizde fiyatı henüz belli olmayan Boom2, şimdiden kumsalda veya çimenlerin üstünde yayılmış vaziyetteyken arkadaşlarla keyif yapmak için yanınıza alacağınız eşyalardan biri olmaya aday.