Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Uzun zaman önce karşınıza biri çıktı ve görür görmez kalbinize aşkı fısıldadı. Gördüğünüz günden beri kalbiniz perişan, ruhunuz ise adeta bir deli gibi savruluyor etrafa. Sonunda sizde onun kalbini çalmayı başardınız. Sevgilisiniz. Onu çok seviyor, her türlü engele karşı önce o diyorsunuz. Fakat hiçbir şey anlamadan birden bire bitiyor. Sizi terk ediyor. Ne yapacaksınız şimdi?

eski sevgiliyi unutmak

eski sevgiliyi unutmak

Onunla nice hayaller kurdunuz ama hepsi birden çöp oldu. O sizi terk etti ve sizde kalbinize fısıldadığı aşkla yapayalnız kalakaldınız ortalıkta. Kırdı sizi. Onla yeni bir birliktelik istemiyorsunuz ama aynı zamanda unutamıyorsunuz da. Yapmanız gerekenler fazla zor değil. Onu unutmaya hayatınızdan çıkararak başlayın.

Sizde Onu Terk Edin

Sosyal medya hesaplarınızın tamamından onu silin ve engelleyin. Size ulaşamasın, ona ulaşamayın. Kimseye onu sormayın, kimseyle de onla ilgili konuşmayın. Kafanızı dinleyin.

eski sevgiliyi unutmanın yolları

eski sevgiliyi unutmanın yolları

Mutlu olmaya çalışın. Arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirin. Geceleri uykunuz gelene kadar onu düşünmemek için uğraşlar edinin. Film izleyin, kitap yazın ya da oyun oynayın. Ama onu unutun.