Ukash Sistemi Ödeme Avantajları

Yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olan ve giderek hemen her alanda kolaylık sağlayan internet kullanımı ile değişim gösteren para harcama, alış veriş yapama ve ödeme gerçekleştirme araçları ortaya çıkmakta. Bilgisayar ya da mobil cihaz kullanımı ile bulunulan alandan konfor ve keyifle gerçekleştirilen alış verişlerde yeni nesil kolaya ve güvenli ödeme aracı olan Ukash giderek tüm dünyada yaygınlaşmakta.

ukash nasıl alınır

ukash nasıl alınır

Ukash İle Alışveriş Keyfi

Bir kereye mahsus kişisel bilgilerin verilmesi ve istenilen miktarlarda alınabilen Ukash kart sahibi olma süreci sonrasında dilediğiniz yarda dilediğiniz miktarlarda harcama yapabilirsiniz. Yeniden Ukash kartı alınma işleminde ise bilgileri tekrar tekrar bilgi girilmesi ya da harcama yapılan alanlarda özel bilgilerin verilmesine gerek kalmaz.

ukash fiyatları

ukash fiyatları

Telefon görüşmesi ile iki dakikalık telefon görüşmesi ile sahip olunan ukash ile birlikte verilmekte olan 19 haneli PİN numarası alışverişler sırasında güvenli biçimde kullanılmaktadır. Yaşadığımız bilişim çağının yeni nesil ödeme aracı olan Ukash internet üzerinde 15.000 den fazla alanda kullanılmaktadır. Ukash ile yapılan alışverişler kredi kartı ile gerçekleşen alışverişlere oranla çok daha pratik ve güvenli olması nedeni ile tercih edilmekte.