Danteli Her Kıyafette Görebilirsiniz

Gece kıyafetlerinde görmeye alıştığımız danteli bu sezon sokak modasında da göreceğiz. Dantel her kıyafette ve her detayda. Spor kıyafetlerde de zevkle kullanılan dantellerin modası geçmeyecek gibi. Dantel etekler şimdiden büyük beğeni topladı. Renkli ve desenli etekleri her tarz tişörtle giyebilirsiniz.

Sokak Modasında Dantelli Kıyafetler

Beyaz ve dantel uyumu kıyafetleri oldukça iddialı bir havaya sokuyor. Dantelli bluz ve Jean kot uyumu ise bambaşka. Dantelli crop tops bluzlerle dantel uyumu bir başka. Gece davetlerinizde giyebileceğiniz dantelli elbiseleri bu sezon gündüz kıyafetleriniz arasına da koyabilirsiniz.

dantelli kıyafet

dantelli kıyafet

Yeni trend özellikle dantelli ayakkabılar. Spor ve dantel ayakkabıda birleşerek sizlere yansıtıldı. Sade kıyafetleri de oldukça şık bir havaya sokuyor. Platform ayakkabı ve babet modellerde bu sezon oldukça dantel zarifliğini yaşayacaksınız.

dantelli kıyafet modelleri

dantelli kıyafet modelleri

Bu yıl gece kıyafetlerinizde kullandığınız dantelin şıklığını her kıyafette görecek ve kendinize farklı bir şıklık yaratacaksınız. Özel desenlerden oluşan modellerin hepsi renkli dantel modelleriyle. Kıyafetlerinde yeniliği sevenlere özel tasarımlar, dantel farklıyla sezonun yeni çizgilerinde.