2015 Yılının Moda Rengi Turuncu

2015 yılının modasına bakıldığı zaman canlı renkler karşımıza çıkıyor. Işıltılı yapıya sahip olan renkler sayesinde kişiler kendilerini daha özgür ve pozitif hissedebiliyorlar. Kadınların en fazla tercih ettiği canlı renklere bakıldığında ise bu yıl turuncu rengini görüyoruz. Turuncu kıyafetler çeşitli kombinlere karşı daha büyük kolaylıklar sağladığı için kadınlar tarafından daha fazla tercih ediliyor.

turuncu elbise

turuncu elbise

Turuncu rengini bu yıl göreceğimiz yerler sadece kıyafetler de değil. Turuncu aksesuarların da yükselişe geçtiği yeni sezonda turuncu renkli saatleri fazlasıyla görmeye başlayacağız. Tatilin rengi olarak adlandırılan turuncu artık modanın olduğu her noktada kullanılıyor.

turuncu modası

turuncu modası

Turuncu Renkli Aksesuarlar

İlkbahar ve yaz aylarında tercih edilmekte olan turuncu rengi artık sonbahar aylarında da greyfurt tonunda kullanılıyor. Gömlek, ayakkabı, etek ve pantolon gibi pek çok farklı kıyafette turuncu rengi mutlaka yer alıyor.

turuncu aksesuar

turuncu aksesuar

Şık bir elbise ile birlikte kullanacağınız turuncu renkli aksesuarlar ile stilinize farklı bir duruş katabilirsiniz. Eğer iddialı ve şık gözükmek istiyor ve bu sezonun en şık bayanları arasında olmak istiyorsanız mutlaka turuncu rengini stilinizde kullanmalısınız.