Yakup Avşar ile 3D Mask Rinoplasti Teknolojisi

3D Mask Rinoplasti ve Burun Estetiği Yenilikleri

İlk andan itibaren, kendimizi tanımanın gayreti içerisinde yer alırız. Gözümüz, kulaklarımız, burnumuz ve diğer uzuvlarımızı kontrol etmek, ne işe yaradıkları hakkında bilgi sahibi olmak, bizler için önemli donelerdir. Zamanla bu süreç, kendisini daha başka süreçlere bırakır. Amiyane bir tabir gibi gözüksün istemem ama kendini beğenmeme durumları, daha sonraki süreçler olarak dile getirilebilir. Bu süreçlerin başlaması, hattı zatında modern tıp diye adlandırdığımız ve hayatımıza yeni bir kavram olarak giren plastik cerrahinin önünü açtı.

3d mask

3d mask

Plastik cerrahinin bu denli gelişme göstermesinde, insanların şuan ki durumlarından memnun olmadığı söylenebilir. Nedir bu memnuniyetsiz durumlar diyebilirsiniz, en çok şikâyet edilen uzuv burundur. Burunda yaşanan sorunlar, insanları ister istemez plastik cerrahiye sevk ediyor.  Burun estetiği adı verilen bu operasyon ile elde edilmesi istenilen durum, burunun işlevini daha iyi yerine getirmesi sağlamak olacaktır. Sağlık yönü ağır basan estetik operasyonlar, yapılmasında herhangi bir sakınca olmayan müdahalelerdir. Burada hasta keyfi bir uygulamayı gündeme getirmez. Burunda bir tıkanıklık vardır, nefes alış verişine engel teşkil edecek bir durum söz konusudur. Bu tür durumlarda estetik operasyona başvurmak mecburi olur.

Önce Görüntü Sonra Uygulama

Bu nedenle plastik cerrahi çok gelişti. Yeni bir uygulama olarak ortaya çıkan 3d maske yöntemi ile daha kesin çözümler üretilmeye başlandı. Buruna uygulanacak olan müdahaleyi, bu maske yöntemiyle hasta üç boyutlu olarak görebilecek. Görme işleminin ardından, nasıl bir hale geleceğini de görecek olan hasta, gönül rahatlığı eşliğinde, operasyon için masaya yatabiliyor.

3d mask

3d mask

Tıpta her gün yeni bir terim çıkıyor karşımıza. Bizler bile bir yerden sonra takip etme anlamında sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Bu durumdan sıyrılmak için, sürekli okumak ve araştırma içerisinde olmak gerekiyor. Bu durumun reçetesi sadece bu. Adına tıp dilinde rinoplasti denilen uygulama, buruna kalıcı şekil verme işlemidir. Doğuştan burun noktasında sıkıntı yaşayan insanlar, son dönemde bu uygulamaya geçmeye başladılar. Eski zamanlarda yani rinoplasti uygulamasının henüz hayatımıza girmediği dönemlerde yapılan burun ameliyatları, sıkıntılı durumların yaşanmasına neden olabiliyordu. Doktorun yapmak istediğiyle hastanın istedikleri arasında dağlar kadar fark olabiliyordu.

3d Mask

3d Mask

Seçimlerinize Dikkat Edin

Bu farkın ortadan kalkması için, birçok uygulama hayatımıza girdi. Bu alanda yapmış olduğu çalışmalarla her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Op. Dr. Yakup Avşar, burun estetiği konusunda özelliklevideo-endoskopik mikromotor destekli rinoplasti konusunda son derece başarılı bir hekimdir. Bugüne kadar katılmış olduğu operasyonlarda, hastanın amacına uygun bir görünümün ortaya çıkmasına vesile olan Avşar, bilgi ve birikimlerini sürekli yeni nesille paylaşan, daha doğrusu paylaşmayı seven bir hekimdir. Ona bu özellikleri katan ana nokta ise, sürekli yenilikçi bir anlayışa sahip olma özelliğidir.

3d mask

3d mask

Alanında ayrı bir konuma sahip olan Avşar, yürürlüğe sokmuş olduğu video-endoskopik mikromotor destekli rinoplasti uygulaması sayesinde, kendisine gelen hastaların sorunsuz bir şekilde istediklerine ulaşmalarına yardımcı olmayı başardı. Yapacağı işlemleri önce hastasına gösteren bir anlayışı benimseyen Avşar, uygulamaların sonucunda aynı başarıyı alınca, hastalarının sevgisine mazhar olmanın mutluluğunu yaşadı. Estetik operasyon, zor bir süreçtir. Dikkate alınması gereken bir uygulamadır. Doğru hekimi bulmak, doğru bir hekime kendinizi bırakmak, olması gerekendir. Bu durumlara göre kriterleri bir araya getirmek ve bu kriterlere göre bir pozisyon sahibi olmak, sizlere başarıyı getirecek husus olacaktır. Başarının sonu, güzel bir görünüm olacaktır, bunu sakın aklınızdan çıkarmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=EW8TdwuBYcM

Op. Dr. Yakup Avşar resmi iletişim bilgileri

yakupavsar.com
facebook.com/avsarestetik
instagram.com/avsarestetik