Abiyeler Sizi Rüküş Göstermez, Sadece Seçiminiz Yanlıştır

Abiye bir elbiseyi hemen her kadın birkaç kere mutlaka giymiştir. Özel bir organizasyonda ya da yakın bir akrabasının düğününde. Abiye elbiselerin abartılı olduğu ve kadını olduğundan yaşça daha büyük gösterdiği gibi kötü bir ünü var. Aslında bu doğru değildir çünkü bu bahsedilen durumların yaşanması ya da yaşanmaması tamamen sizin seçimlerinizle ilgilidir.

abiye

abiye

Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Proporsiyonunuza uygun abiyeler seçtiğiniz takdirde kusurlarınızı bile saklamanız mümkün. Örneğin alt bedeninizde fazla kilonuz olduğunu bile bile balık elbise giymekte ısrar ederseniz, bunu daha çok ortaya çıkarmış olursunuz ve elbette şık da görünemezsiniz.

uzun abiye

uzun abiye

Ama balık elbise yerine göğüs altından hafif bollaşan ya da aşağıya kadar dar olup üzerinde şifon gibi uçuşan bir parçası olan abiyeleri tercih etmeniz sizi daha şık gösterecektir. Doğru saç ve uygun ayakkabı seçenekleri sayesinde katıldığınız organizasyonun en şık bayanları arasına girersiniz. Tabi elbisenize uygun takı tercihi ve abartıdan uzak bir çanta ile bu çok daha kolay olacaktır.