Parlak Gözlere Sahip Olmanın Yolları

Yoğun iş hayatının olduğu günümüzde herkes yeterli uykuya sahip olmayabilir. Yeterli uyku alınsa bile, alerji veya yaşlanma belirtileri gözaltlarında morlukların oluşmasına neden olur.

Parlak Gözler

Parlak Gözler

Kapatıcı kullanmak yerine parlak gözlere sahip olmanın özel 5 yolu mevcut.  İlk olarak parlak bir etki yaratmak için gözlerinizin iç kısmına beyaz göz kalemi sürmeniz gözlerinizin dikkat çekmesini sağlar. Gözaltı morluğunu engelleyen kolajen ve kafein içeren kremler ile kan damarlarını besleyebilir, gözlerinizde oluşan morlukları yok edebilirsiniz.

Yeşil Parlak Gözler

Yeşil Parlak Gözler

Bakışlarınızı Daha Anlamlı Kılın!

Mavi Göz

Mavi Göz

Ten renginizi açan aynı zamanda gözaltında ki morlukları kapatmak adına sarı tonlarına sahip kapatıcı kullanarak parlak gözler ile bakışlarınızı anlamlandırabilirsiniz. İlaçlara karşı ön yargınız varsa ve çok ilaç kullanma taraftarı değilseniz, geceleri iki yastıkla uyuyarak gözlerinizin altında kan akışının azalmasını sağlayın. Yorgun gözlerinizden dikkati uzaklaştırmak adına parlak bir ruj kullanarak dikkati dudaklarınıza çekin. Alt kirpiklere rimel veya kalem kullanmaya çalışın.

Parlak Gözlere Sahip Olmak İçin

Parlak Gözlere Sahip Olmak İçin

Eğer sizde yorgun iş hayatına sahipseniz, bunun sonucunda gözlerinizde sürekli olarak yorgunluk ifadesi oluşup parlaklığını kaybediyorsa, belirtilen 5 yolu uygulayarak gözlerinizde ki parlak görünümü tekrar kazanabilirsiniz.