Açık Raflar Mutfağınızı Şık Gösteriyor

Mutfak dolabı bir kavramı, bir ürünü temsil etmekle birlikte özellikle Türk halkı için bir anlayışı temsil eder. Dolap, içini göstermez, içindekileri gizler. Türk insanı mutfak malzemeleri, tabak, tencere, bardaklarını dolap içinde muhafaza eder, depolar. Dolap tercih etmenin bir diğer nedeni de ürünleri tozlanmadan korumaktır.

Şık Tasarımları Hapsetmeyin

Günümüzde mutfak gereçlerindeki tasarımlar oldukça çeşitlendi. Anneler döneminde tek düze olan bu gereçler, artık hem ebatlarında, hem şekillerinde hem de renklerinde önemli değişikliklere uğradı.

Mutfak Rafları

Mutfak Rafları

Öylesine şık dizayn ve renklerde tabaklar, fincanlar, bardaklar, yemek takımları bulunur ki, bunları satın alıp da dolabın içine hapsetmek insanı üzer. Kadınlar, bu şık tasarımları, sadece yemeğe gelen değil tüm misafirlerine göstermek, mutafının dekorasyonunda da kullanmak isterler.

Mutfağınızı Rafla Tanıştırın

Aldığınız rengarenk ve değişik şekillerdeki yemek takımlarınızı, fincan, bardaklarınızı sergilemek, mutfağınızın dekorasyonunun bir parçası, tamamlayıcısı yapmak için çözümünüz, açık dolaplar, raflardır.

 

Açık Mutfak Rafları

Açık Mutfak Rafları

Açık dolap, kapakları bulunmayan formdaki mutfak dolabıdır. Kapaksız raflardan oluşur. Özellikle açık mutfak şeklindeki, oturma odası, salonla birlikte kullanılan mutfaklarda açık dolaplar raflar kullanarak, evin dekorasyonunu yapabilirsiniz. Bu raflara yerleştirilecek renkli malzemeler oldukça hoş görüntüler oluşturur.