Ayrılmayı Düşünen Erkek Davranışları

Özellikle kadınların büyük bir kısmı ilişki esnasında sevdikleri adama karşı oldukça şefkatli bir tutum sergiliyorlar. Böyle olunca ilişkinin bitme aşamasına geldiğinin farkına tam anlamıyla varamıyorlar. Halbuki dikkat edilecek olan birkaç küçük adım ile beraber ilişkinin nereye gittiği konusunda net olarak fikirler elde edilmiş olacaktır.

ilişkiyi bitirmek

ilişkiyi bitirmek

Telefonları Açmamayı Tercih Eder

Geçmiş dönemlerde sıklıkla arayan, gün içerisinde devamlı sizden haber almak isteyen erkek arkadaşınız, bir süre sonrasında artık aramadığı gibi sizin aramalarınıza da devam vermez hale gelebilir. Bu durum, onun yaşadığı ilişkiden sıkılmış olduğunun ilk belirtileri içerisinde yer alacaktır.

Sürekli Şikayet Eder

Ayrılmayı düşünen bir erkek, daha öncesinde şikayet etmediği pek çok farklı konu ile alakalı şikayetlerde bulunmaya başlar. Dış görünüşünüz, tavırlarınız normalde onu çok fazla rahatsız etmezken bir süre sonrasında artık gözüne batmaya başlayacaktır.

İlgisiz Bir Hale Bürünür

Normalde oldukça ilgili biriyken ayrılmayı kafasına koyduğu zaman tüm bu ilgi bir anda uçup gitmiş olur. Öyle ki geçmişte sürekli olarak sizinle zaman geçirmek isteyen erkek arkadaşınız, bir anda vaktinin büyük bir kısmı arkadaşları ile geçirmeyi tercih edebilir. Üstelik arkadaşlarının çoğu da bekardır.

ayrılmak isteyen erkek

ayrılmak isteyen erkek

Tartışmaktan Kaçınır

Herhangi bir konu ile alakalı onunla konuştuğunuzda ya da tartıştığınızda orda yokmuşsunuz gibi davranır ya da ortamdan kaçmayı tercih eder. Bunun en büyük sebebi ise olayların düzelmesini istememesidir.