Çatlakları Görünmez Kılan İlginç Teknik

Büyüme ataklarından kilo değişikliklerine kadar birçok sebebi olan cilt çatlakları kadınları (ve erkekleri) rahatsız ediyor. Sıkıntı seviyesi, kişiden kişiye değişiyor elbette, gerginlik işaretlerini vücutlarından olabildiğince en aza indirgemek için lazer tedavileri ve diğer dermatolojik seçenekler için büyük paralar harcamayı göze alanlar da var, umursamayanlar da.

Çatlaklardan Görünmez Dövme ile Kurtulmak Mümkün mü?

Çatlaklardan kurtulma seçenekleri çok pahalıya mal olabilir ve bazıları için kaçınılmaz hale geliyor ve şimdi piyasada başka bir seçenek var: dövme! Dövme sanatçısı Rodolpho Torres, çatlak izlerini hassas bir teknikle düzeltme çözümüne sahip ve bu hassas dövme ile pürüzsüz, homojen cilt illüstrasyonu yaratıyor.

çatlak

çatlak

Rodolpho Torres’in yeteneği özellikle sosyal medyada paylaşıldıktan sonra çok fazla ilgi topladı. Yayınlanan videolarda gerginliklerin sihirli bir şekilde kaybolduğu anlaşıldığından neredeyse hipnotik bir izlenim yaratıyor. Öncesi ve sonrası şaşırtıcı ve gittikçe daha fazla talep görüyor. Yaptığı şey dövme teknikleri ile cildin yanılsamasını yaratmak için ten renginde mürekkebi çatlak çizgileri boyunca çok ustaca işlemek.

Dermatologlar Ne Diyor?

Sorun şu ki dermatoloji uzmanları tarafından yöntem pek uygun görülmüyor, endişeler yara izi ve enfeksiyonu içeriyor. Yara izi, cilde yapılan herhangi bir şeyle olabilir, ancak en az bir kez dövme yaptırmış ve yetenekli ve güvenilir bir dövme sanatçısına giden çoğu kişinin bu konuda pek bir endişesi yok.

dövme

dövme

Çatlak görünümü (yaşayan bilir) oldukça can sıkıcı ve çoğu insan için ciddi bir endişe ve güvensizlik kaynağı olabiliyor. Bu çözüm, anında görsel etki bırakarak güven arttırma avantajı olan bir seçenek ve diğer alternatiflerin yanında birçok insanı kısa sürede mutlu edecek.