Çocuklar için En İyi 5 Dijital Fotoğraf Makinesi

Teknoloji ile doğan dijital çağın çocukları için fotoğraf çekmek özel bir merak, ancak yaratıcılığı teşvik etmek adına eline verdiğiniz pahalı kamerayı kırmasına göz yummak istemezsiniz. Neyse ki özellikle çocuklar için tasarlanmış, sağlam, düşük maliyetli dijital kameralar bulunuyor. Küçük fotoğrafçınız için işte en iyi 5 seçenek:

bebek kamera

bebek kamera

  • Gummy Bears Dijital Fotoğraf Makinesi

Bu kauçuk kaplı kamera, okul öncesi çocuklar için ideal. Çocuklar vizör veya küçük bir LCD ekran sayesinde çekim yapabilirler. Ayrıca video kaydedebilir ve bir web kamerası görevi görebilir. Tasarlanan özel özellikler çocuklarının resimlerini sosyal medyada paylaşmak isteyen ebeveynler için de mükemmel.

  • Olympus Stylus Toughu Kamera

Olympus kamerası teknik olarak yetişkinler için olsa da, teknolojiye meraklı büyük çocuklar için de uygun. Neşeli renklerle sunulan kamera, 3 metreye kadar su geçirmez ve 1,5 m yükseklikten düştüğünde bile sağ kalabilir.

  • VTech Çocuk Odası Fotoğraf Makinesi

3-7 yaş arasındaki çocuklara hitap eden kamera kompakt bir tasarıma sahip. Vizörü olmasa da, küçük LCD ekranı kullanarak çekim yapılabilir. Bir silme düğmesi, yakınlaştırma, flaş, USB yuvası ve ses kontrolü dâhil, kullanımı pratik çocuk dostu özellikleri var.

Olympus

Olympus

  • Crayola Kamera

Hafif ve kullanışlı olan kamera üzerindeki özellikler oldukça basit, küçük bir LCD ekran, bir flaş ve bir USB kablosu bulunuyor. Kavraması kolay, kauçuk kulplara sahip fotoğraf makinesinin üstü ve alt kısmı düşürüldüğünde korumak için kauçuk ile kaplı. Dahası, yaratıcı bir fotoğraf düzenleme yazılımı kullanabiliyor.

  • Fisher-Price Kid-Tough Dijital Fotoğraf Makinesi

Çok fazla darbeye ve suya dayanabilen kauçuk yüzeyleri, her iki tarafta tutma aparatları ile son derece ideal bir çocuk kamerası olan modelin, hafıza kartı ve pil yuvası ekstra korumalı.  Diğer modellerin aksine, çift vizör taşıyor ve cihazın ön tarafındaki deklanşör düğmesi ergonomik bir kullanım sağlıyor.