Sunucu Veri Kurtarma İşlemi Nedir?

Sunucular üzerinde yer alan verilerin kurtarılması işlemi günümüzde pek çok farklı firma tarafından yapılabilmektedir. Disklerin, sürücülerin veya cihazların farklı sebeplerden dolayı verilere erişmenizi engellemesi gibi durumlarda sunucu kurtarma hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz.

Hatalı dosya silme işlemleri, virüsler, fiziksel hasar ve daha pek çok farklı sebepten dolayı hasar gören sunucularınızdaki ulaşılamayan verilerinizi tekrar geriye getirebilmek için profesyonel bir firmadan destek almalısınız.

Sunucu Kurtarma İşlemleri için Profesyonel Firmalardan Destek Alınmalı mıdır?

Profesyonel firmalardan sunucu kurtarma hizmetleri aldığınız zaman en kısa sürede sürecin teknik yönetimi, sorun teşkil etmeyecek şekilde arıza analizi ve doğru müdahalenin uygulanmasını sizler de sağlayabilirsiniz.

sunucu-kurtarma

Sunucular, ana makine olarak da nitelendirilen özel bilgisayarlardır. Bu sunucular içerisinde yer alan bilgiler, işletmeniz için büyük bir önem taşıyor olabilir. Ağ üzerindeki bilgileri ve uygulamaları kullanıcılar ile paylaşmanızı sağlayan yazılım ve donanımlardan oluşan sunucular için sunucu kurtarma işlemlerinde Gold Data’yı tercih edebilirsiniz.

Veriler Kalıcı Olarak Geri Geliyor mu?

Toplu işlerin uygulandığı kurumsal firmalar, hastaneler, bankalar ve eğitim sektöründe yer alan firmalar için hayat kurtarıcı bir görev üstlenen sunucu kurtarma işlemleri sayesinde maliyeti son derece yüksek olan veri kayıplarından kurtulabilirsiniz.

Sunucu kurtarma işlemlerini kendi başınıza yapmamanız da uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Kendi uygulayabileceğiniz yöntemler sonucunda verilerinizin bir daha geri gelmeyecek şekilde silinmesine yol açabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda sunucunuza da zarar verebilir.

Gold Data’nın sunucu kurtarma hizmetleri hakkında bilgi almak ve firma ile iletişime geçerek sunucu kurtarma hizmeti alabilmek istiyorsanız, https://www.goldverikurtarma.com/server-sunucu-kurtarma adresini sizler de hemen ziyaret edebilirsiniz. Sunucu kurtarma hizmetleri sayesinde verileriniz kalıcı olarak geri getirilir.