Dikkat Çekici Desenli Pantolonlar

Sezona özel desenli kumaşlardan üretilen pantolonlar ile kendinizi oldukça şık hissedeceksiniz. Sokak modasında göz alıcı olacağınız gibi bu tarz pantolonları rahatlıkla ofis ortamında da giyebilirsiniz. Krokodil desene sahip pantolonlar, dar ve bol paça pantolon çeşitleri ile moda dünyasında yerini aldı. Ceket ve gömleklerle kombinleyebilir ya da tişörtlerle uyum içinde giyebilirsiniz. Dar paça olan modelleri, iş hayatınızda giymek isterseniz düz renk ceket ve gömlekle tercih etmelisiniz.

pantolon

pantolon

Desenli Pantolon Kombinleri

Geometrik desenli pantolonlarla kendinize farklı bir stil yaratın. Siyah ve beyaz renklerin ağır bastığı geometrik desenli pantolonları, topuklu ayakkabılar ile ve beyaz renkli gömleklerle giyebilirsiniz. Floral desenli pantolonlardan özellikle çiçek desenli olanlarını tek renkli gömlek ve tişörtlerle kombine edebilirsiniz. Dolgu ya da platform topukla oldukça şık bir görünüme kavuşacaksınız.

desenli pantolon

desenli pantolon

Uzun çizgili pantolonları ise kilolu yapınız varsa tercih edebilir ve formda bir görünüme kavuşabilirsiniz. Minyon bayanlar ise enine çizgili desenleri rahatlıkla tercih edebilir. Desenli pantolonlar çok kullanışlı olduğu kadar her ortamda giyilebilecek modellerdir. Yaz ve kış ayında tercih edebilir, kendinize cool bir görünüm yaratabilirsiniz. Tarzınızı ön plana çıkarmak için farklı aksesuarlardan da yararlanabilirsiniz. Çizgilerle uyumlu üst kıyafetleri tercih ederseniz, oldukça şık bir görünüm kazanırsınız. Bu tarz pantolonları giyerken üst modellerinizde fazla çizgili desen kullanmamaya özen gösterin. Aksesuar seçerken ise desenin çizgilerini ön plana almayı unutmayın.