En Güzel Gününüzde Gözleri Kamaştırın!

Her genç kızın hayali olan evlilik geçmişten günümüze kadar dekorasyonundan davetiye seçimine, pastadan fotoğraf çekimlerine, en ince detayların özenle hazırlandığı bu günde elbette ki gözler gelinin üzerinde olacak.

2015 dantelli gelinlik

2015 dantelli gelinlik

Saç modeli, makyajı ve en önemlisi gelinliği eleştirilerin merkezinde sorulara tabi tutulacak. İşte düğününüzde çarpıcı olmak için kullanabileceğiniz birkaç tavsiye.

2015 Yaz Gelinlik Modelleri

Ev dekorasyonunda olduğu kadar giyimlerde de kendini gösteren eskiye dönüş hareketi gelinliklerde kendini göstermeyi başarıyor. Özellikle 50’li yılların modasını alan vintage gelinlik modelleri yaka detayları, taşlı süslemeleri, sırt dekolteli ve dantelden oluşan kabarık etekleri ile tarihte yolculuğun kapılarını aralıyor.

2015 gelinlik

2015 gelinlik

Buna ek olarak kullanılan uzun ve dantel duvaklar, eldivenler ve sade renkteki buketinizle harika bir kombin yapabilirsiniz. Makyaj olarak koyu ve açık kahve tonları ile gözlerinizi dramatikleştirerek bir film yıldızına dönüşebilirsiniz.Yine 2015 gelinlik modellerine uygun saç şekilleri de fazlaca öneme sahiptir. Gelinliğin güzel ya da çirkin görünmesini etkileyeceği için mutlaka önceden saç provaları yapılmalıdır. Senenin saç modelleri ise vintage tarzı ile uyumlu olarak dramatik saç şekilleri ve çiçeklerle süslenmiş dağınık topuzlar göz kamaştıracak.