Etkileyici Olmanın Yolları

Birinden çok hoşlanıyorsunuz ama o sizi görmüyor. Hatta tanışmıyorsunuz bile. Onu etkilemek istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu yazımızda etkileyici olmanın yollarına değineceğiz. Esasen çok zor bir şey değildir. Bazı basit şeyleri uygulayarak istediğiniz kişiyi etkileyebilirsiniz. Eğer hazırsanız başlayalım.

parfüm

parfüm

Farklı Olun

Öncelikli olarak vücudunuza bakın. Fazla kilolarınız varsa kurtulmaya çalışın. Diyet yapın. Fit bir vücut her zaman başarının anahtarıdır. Ama kimseye diyette olduğunuzu belli etmeyin. Çünkü diyet çok antipatikleştirilmiş bir kavram oldu. Masa salata yiyip başkalarının tabağını tırtıklamaktansa ne yiyeceğinizi bilerek gidin. Bunun yanı sıra yenilikçi olun. Eskiye bağlı yaşamayın. Yeni her zaman iyidir. Değişimci ve realist olun.

kendinizi sevmek

kendinizi sevmek

Kendinize özel bir parfümünüz olsun. Herkesin bildiği ya da birilerinin önerdiği bir parfüm değil, yalnızca size özel bir parfüm olsun. İnsanın kendi kokusu her zaman daha etkileyicidir. Gerçekçi olun. Başkalarının gerçeklerini yaşamayın ya da bu gerçekleri yaşıyormuş gibi göstermeyin. Hobileriniz size ait olsun. Kendiniz olun, taklitçi olmayın. Böylece etkileyici olacaksınız.