Günün En Şık Bayanı Siz Olun

Bugün bir davete katılacaksınız ama ne giyeceğinizi bilmiyorsunuz. Sakın dert etmeyin. Artık bugün ne giysem soruları tarihe karıştı. Moda uzmanlarının muazzam önerileri sizi bu dertten tamamen kurtaracak. Yapmanız gereken tek şey, önerilere kulak vermek. Önerileri dinleyip, doğru renkleri birbiriyle kombinlerseniz katılacağınız davetin en şık bayanı siz olacaksınız.

abiye

abiye

Yaz mevsimi davetler için en uygun mevsimdir. Aynı zamanda rahatlık ve şıklığın mevsimidir. Yakın bir akrabanızın düğünü mü var? Düğünler davetlerin en özelidir. Düğün sahipleriyle aranızdaki yakınlık önemli değildir. Eğer katılacağınız davet bir düğünse kesinlikle şık olmalısınız. Hele bekarsanız ve hayatınızın aşkını henüz bulamadıysanız bu sizin için bir fırsat bile olabilir.

kısa abiye

kısa abiye

Nasıl Bir Kombin Yapılabilir?

Düğünlerin bir ağırlığı vardır. Ağırlığın rengi de daima siyahtır. Siyah askılı bir elbiseniz dolabınızda her zaman bulunsun.

siyah abiye

siyah abiye

Düğün günü o elbiseyi alın ve üstünüze giyin. Siyaha birçok renk gider. Fakat düğünlerde siyah ve kırmızı arasında akıl almaz bir uyum söz konusudur. Çantanızın rengi kırmızı olsun ve elinizde tutun. Ayakkabı renginizi de yine siyahtan yana kullanın. Makyajınızı sade yapın. Ruj tercihinizde yine kırmızı olsun.