Her Mevsim Maksi Etek Şıklığı

Modası geçmeyen ve her kıyafete farklı bir tarz getiren maksi etekler bu yılın sezonunda yine gözde etek modelleri arasında yerini aldı. Günün her saati giyilen bu tarz eteklerin farklı renk ve desenleri mevcuttur. Maksiler farklı şekillerde ve ilginç tasarımlarda olabiliyor. Bohem tarzını sevenler için iyi bir tercih olacaktır.

etekler

etekler

Maksi Etek Modelleri

Çiçek baskılar, çizgili ya da puantiyeli maksi etekler yine moda dünyasında. Bu sezon hayvan baskılı maksiler bol dökümlülerde büyük ilgi gördü. Pileli, fırfırlı, asimetrik modellerin her rengini maksi eteklerde görebilirsiniz. Maksi etek satın alırken vücut tipinize uygun modeli seçmeniz önemlidir. Boyunuz uzunsa yatay çizgili modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinize ise kısa ceket giyebilirsiniz.

Minyon bayanlar ise V yakalı üstleri maksi eteklerin üzerine giyebilir. Kısa boylu bayanların fırfırlı modellerden kaçınması gerekir. Kilolu bayanlar daha çok siyah ve pilesiz modelleri tercih etmeliler. Zayıf bayanlar ise fırfırlı ve pileli modelleri rahatlıkla giyebilirler. Geniş omuzlu ve büyük göğüslü bayanlar ise yüksek belli maksi etek modellerini tercih etmelidir. Geniş kemer ise belin ince görünmesine yardımcı olur.

maxi etek kombinleri

maxi etek kombinleri

Klasik bir görünüm yaratmak isteyenler maksi etek üzerine blazer ceket giyebilir. Salaş bir görünüm yaratmak istiyorsanız uzun hırkalar ile kombinleyebilirsiniz. Cool görünümü sevenler ise motorcu ceketi ile kendilerine farklı bir konsept yaratabilirler. Maksi eteklere uygun aksesuarlar ise geniş şapkalar, büyük yüzük ve küpelerdir.