Kareli Etek Modası

Değişen moda ile birlikte değerini yitiren bazı kıyafet türlerinin aksine, kareli etekler, geçmişten gelerek günümüzde zevkle kullanılan ve yıllara meydan okumayı başaran vazgeçilmez parçalar arasındalar.

Uzun, kısa, diz altı, dar ve bazı durumlarda pileli modellerde ve her boyda üretilen kareli etekler de renk olarak ise daha çok kahverengi ve kırmızı renk tonu ağırlıklı olarak kullanılmış. Ayrıca nostaljik bir görünümü seven kadınlar için kareli eteklerle elde edilebilecek nostaljik bir görünüm apayrı bir güzellik oluşturuyor.

kareli etek

kareli etek

Kareli Eteklerle Yapılabilecek En Güzel Kombinler

Kareli eteklerin genellikle tek renk tonunda bir kazak veya gömlekle birlikte kullanıldığı bütün bayanların bildiği bir giyim kombinasyonu. Ancak bu yılın modasında çiçek desenli kıyafetlerle birlikte de kullanıldığını görebiliyoruz.

Ayrıca şık bir kolye, klasik görünümlü bir çanta ve uzun botlarla ya da çizmelerle birlikte harika bir görünüm yakalamak mümkün. Neredeyse moda üstü diyebileceğimiz ve moda trendlerinden ayrı bir yere koyabileceğimiz kareli eteklerin pileli modelleri de genç bayanların çok severek kullandıkları etek modelleri arasındalar.

ekose etek

ekose etek