Michael Kors Ayakkabı & Çanta Modelleri

Çok küçük yaşlardan beri zekası ve yaratıcılığıyla moda sektörünün içinde olan Michael Kors Türkiye’ de açtığı mağazalarıyla muhteşem tasarımlarını artık sizlerle de paylaşıyor. En modern çizgileri ve yaratıcı zekasını birleştirerek yaptığı tasarımlar ile uzun yıllardır ödüllerle tescil edilmiş başarısıyla piyasadaki yerini koruyor.

Bir çok ünlü isimle çalışan Michael Kors markalaştırdığı adıyla harika tasarımlarla 2015 yılında da ayakkabı ve çanta kombinlerinde en çok tercih edilen isimlerden biri olacak. Özellikle bu yıl tasarımlarında yılan derisinin çeşitli tonlarını kullanan Michael Kors ayakkabıları piyasaya bu modelleri ile oldukça iddialı bir giriş yapacağa benziyor.

michel kors çantalar

michel kors çantalar

Micheal Kors Kalitesini Keşfedin

 Hakiki derinin yumuşaklığını sizler de yaşamak istemez misiniz? Michael Kors ayakkabı ve çanta modelleri ile bu kaliteyi keşfedebilirsiniz. Kış aylarında muhteşem bot ve çizme tasarımlarına imza atan Michael Kors, 2015 yaz koleksiyonu içinde harika sandaletler, dolgu topuk yazlık ayakkabılar ve yaz aylarının olmazsa olmazı babetler ile karşınıza çıkacak. Micheal Kors farkını siz de kendinize yaşatın.

Michael Kors Ayakkabı

Michael Kors Ayakkabı