Karın Germe Fiyatları

Karın germe operasyonları hem kadın hem de erkekler için yapılabilir. Genellikle bu operasyonları belirli bir yaşın üstündeki kadınlar talep eder.

Ancak hamilelik sonrası karnı fazla sarkan kadınlar da karın germe operasyonu talebinde bulunabilir.

Sorun karındaki kas sisteminin ve derinin şişmanlama veya hamilelik gibi nedenlerden dolayı eski gerginliğini sağlayamaması bu ameliyatın temel nedenidir.

karın bölgesi

Karın germe operasyonu yaklaşık 3 ile 4 saat arası sürer. Ancak karnın durumuna göre bundan daha fazla sürdüğü de söylenebilir.

Karın germe fiyatları sorunun durumuna göre farklılık gösterir. Ancak ortalama bir karın germe operasyonu 7.500 ile 10.000 lira arası bir fiyata mal olabilir.

Operasyon sonrası alınacak korse, krem gibi ürünler de belirli bir masraf tutacaktır. Karın germe estetiği yaptıranların kurduğu internet forumları incelendiğinde hastaların bu ücreti normal karşıladıkları hatta yapılan işleme göre düşük buldukları görülebilir.

Birçok hasta karın germe operasyonu sonrası kendisini çok genç hissettiğini ve psikolojisinin hiç olmadığı kadar iyi olduğunu belirten yazılar yazmaktadır.