Parke Taşı

Parke taşları genellikle kaldırımlarda karşımıza çıkar. Evlerde ise işyerlerinde ise bahçe düzenlemesinde, giriş bölümünde, bahçe içinde yürüyüş yollarında kullanılır.

Parke taşları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cam görünümlü, desenler içeren, farklı ebatlarda, farklı renklerde, bir çok görsellik ile parke taşı bulunur. Parke taşları ev ve işyerlerinin bahçesinde çimler arasında gezinti yolları oluşturulmasında, sokaktan, eve girişte yol oluşturulmasında, bina ile garaj arasında gibi alanlarda uygulanır.

Dekorasyonda Rol Oynar

Parke taşları, ev ve işyeri olarak her türlü binanın dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Parke taşları, hava koşullarından etkilenmeyen, kir barındırmayan, karlı ve buzlu havalarda kaymayı engelleyici ürünler içerir. Desenleri, ebatları, renkleri ile her türlü dekorasyon uygulamasında rahatlıkla kullanılır.

Parke Taşı

Parke Taşı

Çeşitli renklerdeki parke taşları bir araya getirilerek çok özel şekiller elde edilebilir. Böylece her mağazada bulunabilen standart üretim parke taşları ile başka hiç kimsenin sahip olamayacağı dekorları elde edebilir, evinizde iş yerinizde fark yaratabilirsiniz.

Dekorasyonda parke taşı kullanmak, uygulama bölgesinin, parke çeşidinin seçimi, uygulamayı yapacak ustanın mahareti gibi önemli aşamalar içerir. Bu nedenle parke taşı kullanımında uzman görüşü almak, uzmanlarla çalışmak daha başarılı sonuçlar ortaya çıkarır.